Doe mee

Kerk en Vrede rekent graag op uw steun. U kunt ons op verschillende manieren helpen onze missie uit te dragen.

DONATIES
Wij zijn voor onze projecten en activiteiten afhankelijk van bijdragen van derden. Wij zoeken daarvoor steun bij fondsen en andere sponsors. Ook grote of kleine bijdragen van particulieren zijn hartelijk welkom.
Als u daarvoor (in verband met belastingaftrek) een overeenkomst voor periodiek overmaken van een gift met ons wilt sluiten, vraag dan bij ons een formulier aan. We sturen het u graag.

VRIJWILLIGER
U kunt ook een deel van uw tijd doneren, bijvoorbeeld door te participeren in onze projecten/werkgroepen.
Ook is regelmatig assistentie nodig bij kantoorwerkzaamheden.

Daarnaast kunt u ook in uw eigen omgeving ons werk promoten. Zoals:

  • verspreiden folders of Vredesspiraal
  • verkoop vlaggen, postzegels publicaties
  • doorgeven berichten op sociale media
  • vertalen (buitenlandse, met name Engelse) artikelen
  • plaatsen artikeltjes in lokale media
  • vormen van regionale Kerk en Vrede werkgroep


LID
Dan draagt U mede verantwoordelijkheid en bepaalt U mede ons beleid.

KERKLIDMAATSCHAP
Plaatselijke gemeenten of parochies zijn ook van harte welkom als lid van Kerk en Vrede. 
Daaronder valt dan natuurlijk een abonnement op Vredesspiraal. Maar ook levering van artikelen voor plaatselijke bladen en/of het verzorgen van avonden voor vorming en toerusting. Thema avond; avond kerklied. Alles in overleg.
In principe stelden we een bijdrage van Kerklidmaatschap op € 250. Mocht dit uw mogelijkheden te boven gaan, treed dan in overleg met ons.

Iemand die zijn of haar parochie of kerk zou willen benaderen over dit lidmaatschap kan gebruik maken van een voorbeeldbrief die ons kantoor kan leveren.

Steunt u ons werk?

Meld u aan als donateur

Neem contact met ons op
Word lid voor 40 euro per jaar
Word lid voor de gereduceerde minimum-contributie van 15 euro per jaar
Word donateur
Neem een abonnement op 'Vredesspiraal' voor 15 euro per jaar

Nieuws

Gedenkboek Hiroshima

Dit jaar is het 80 jaar geleden dat er een atoombom werd afgeworpen op Hiroshima. Ter gelegenheid daarvan is er Epub fotoboek samengesteld dat de nasleep van de bomaanval documenteert: HIROSHIMA – Atomic Bomb Victims, Survivors, and Damaged Architecture. Het is gratis te downloaden.

In de aanbiedingsmail staat ondermeer te lezen:
"This collection features a significant number of historically valuable and emotionally powerful photographs capturing Hiroshima in the immediate aftermath of the bombing. In recent years, such visual records have been increasingly suppressed or labeled as “graphic” or “violent,” making them less accessible to the general public. In response to this concerning trend, we have created this photo book as a visual archive with the intention of preserving historical memory and preventing its erosion."

Lees verder
Over de wet op de defensiegereedheid: een aanslag...

"Voorgestelde Wet op de defensiegereedheid is aanslag op klimaat, natuur, veiligheid, privacy, democratie en arbeidsrechten"

Zo luidt het opschrift boven een bericht van stopwapenhandel.org over een rapport dat bij Stop Wapenhandel verschenen is over het genoemde wetsvoorstel.

Het rapport, geschreven door Mark Akkerman eindigt met een Conclusie" waarvan de eerste zin luidt:

"Het voorstel voor de Wet op de defensiegereedheid is een schoolvoorbeeld van militarisering en laat de grote maatschappelijke gevolgen zien van de keuze om in te zetten op oorlogsvoorbereiding – met tientallen miljarden extra aan militaire uitgaven – en militarisering, ten koste van klimaat, milieu, natuur, democratie, inspraak, rechtsbescherming, gegevensbescherming, privacy en arbeidsrechten."

 

Het rapport kan gedownload worden met deze link.

Lees verder
Over vrede en liefde, 24 juli protestbijeenkomst 'Stop de oorlog'

Elke 24e van de maand is er in Amsterdam bij het Lievertje een protestbijeenkomst tegen de oorlog in Oekraïne. Ook op 24 juli was dat weer het geval. Dit keer werd ondermeer het woord gevoerd door Geesje Werkman, bestuurslid van Kerk en Vrede.

Over het werken aan de vredesbeweging als een spinnenweb, een leerpunt uit het Latijns-Amerika van de vorige eeuw. En over het overladen van de ander met liefde in de lijn van Gandhi en King.

Lees verder

Agenda


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/kerkenvrede/domains/kerkenvrede.nl/public_html/p/normal.php on line 90